Новооржицька громада
Полтавська область, Лубенський район

рішення виконавчого комітету №5 «Про затвердження   положень»

Кількість переглядів: 181
Скликання: 8 скликання
Сесія: 49(позачергова) сесія восьмого скликання
Тип документу: рішення виконавчого комітету
Дата прийняття: 25.12.2023
Дата оприлюднення: 02.01.2024
Номер документу: 5
Назва документу: Про затвердження   положень
Прикріплені файли:

Фото без опису                                                                             

 

 

 

НОВООРЖИЦЬКА СЕЛИЩНА РАДА

ЛУБЕНСЬКОГО  РАЙОНУ  ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

       Сорок восьма (позачергова)  сесія  восьмого скликання

 

Р І Ш Е Н Н Я

 

25 грудня 2023 року                                                                                   № 5

 

 

Про затвердження   положень

 

З метою врегулювання умов оплати праці та преміювання, регулювання розмірів фондів оплати праці працівників апарату управління Новооржицької селищної ради її виконавчого комітету, відповідно до постанови КМУ від 09.03.2006 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», заслухавши доповідь головного бухгалтера щодо необхідності забезпечення диференціації умов оплати праці кваліфікованих працівників (спеціалістів) в межах фонду оплати праці шляхом їх постійного преміювання відповідно до штатних розписів та умов трудового договору, керуючись ст.26, ч.5 ст.61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» селищна рада

 

В И Р І Ш И Л А:

 

           1.Затвердити Положення про оплату праці працівників апарату управління Новооржицької селищної ради її виконавчого комітету       (Додаток 1).

           2.Затвердити Положення про преміювання працівників апарату управління Новооржицької селищної ради її виконавчого комітету » (Додаток 2).

          3.Затвердити Положення про встановлення надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи (Додаток 3).

4.Контроль за виконанням даного рішення покласти Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію селищної ради з питань фінансів, бюджету, планування соціально-економічного розвитку, інвестицій та міжнародного співробітництва (голова комісії – Сергій ГРИШКО) та головного бухгалтера Димко Ю. В.

 

 

Селищний  голова                                              Анатолій ТІТЕНКО

 

 

                                                                       Додаток 1

                                                                     до рішення 48(позачергової)сесії          

                                                                  Новооржицької селищної ради                              

                                                    від 25.12.2023 р.    № 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                         ПОЛОЖЕННЯ

     про оплату праці працівників апарату управління                    

Новооржицької селищної ради її виконавчого комітету

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                               смт Новооржицьке

                                                2024

                  

 

 

1. Загальні положення

Положення про оплату праці працівників працівників апарату управління Новооржицької селищної ради її виконавчого комітету  розроблено згідно з Кодексу законів про працю України, Закону України «Про оплату праці» від 24.03.1995 № 108/95-ВР, постанови КМУ від 09.03.2006 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», інших нормативно-правових актів.

2. Джерела фінансування

Джерелами фінансування оплати праці працівників виконавчого комітету селищної ради є: кошти загального фонду місцевого бюджету та інші кошти - визначені у кошторисі установи згідно з рішенням про місцевий бюджет (затверджені в кошторисі та плані використання, тощо).

 

3. Система оплати праці

3.1. Метою запровадження системи оплати праці працівників установи є мотивація та стимулювання ефективної роботи працівників, що мають забезпечити сталу діяльність, покращити результативність діяльності установи, підвищити добробут працівників шляхом диференціації заробітних плат у виконавчому комітеті сільської ради, згідно із п.11, п.30, п.36, п.45, 46 ст.2, ст.5, п.3 ч.1 ст.7, абз.1 ч.2 ст.55 Бюджетного кодексу України, ст.21 Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», ст.2, п.6 ст.16, п.4 ст.61 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст.86, абз.2 ст.94, абз.2 ст.97, ст.98 КЗпП України та п.13 ст.6, абз.2 ст.13, Закону України «Про оплату праці».

3.2. Дія даного Положення поширюється в тому числі і на селищного голову, секретаря селищної ради, заступників селищного голови, старост посадових осіб органу місцевого самоврядування та інших працівників апарату виконавчого комітету селищної ради. Працівники, посадові особи виконавчого комітету селищної ради – далі по тексту Працівники.

Правовою підставою організації системи оплати праці за рахунок коштів місцевого бюджету є постанова КМУ від 09.03.2006 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів», згідно якої постійне преміювання селищного голови, секретаря селищної ради, заступника селищного голови, старости та інших працівників, з метою забезпечення диференціації умов оплати праці, приймається за основу визначеному у даному положенні.

3.3.Розмір постійного преміювання на 2021 рік селищного голови, секретаря селищної ради, заступника селищного голови, старости та інших працівників визначається Положенням  про преміювання працівників виконавчого комітету селищної ради, яке затверджується рішенням сесії селищної ради.

3.4.Преміювання селищного голови, установлення йому надбавок, надання матеріальних допомог здійснюється у порядку та розмірах, визначених законодавством  у межах затверджених видатків на оплату праці. Рішення про зазначені виплати приймається селищною радою шляхом затвердження відповідного положення або прийняття окремого рішення.

Преміювання секретарів селищних, селищних, міських рад, заступників сільських, селищних, міських голів, керуючих справами (секретарів) виконавчих комітетів, старост, установлення їм надбавок, надання матеріальної допомоги здійснюється у порядку та розмірах, визначених постановою КМУ, цим положенням, у межах затверджених видатків на оплату праці за рішенням сільського, селищного, міського голови

У разі затвердження граничних чи фіксованих розмірів таких виплат селищному голові, секретарю селищної ради, заступнику сільськогоселищного голови, старості в Положенні про преміювання працівників виконавчого комітету селищної ради, Положенні про встановлення надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи, в інших положеннях (які затвердженні Рішенням селищної ради) окреме рішення селищної ради з цих питань може не прийматися.

3.5.Розмір заробітної плати для керівників (селищного голови, секретаря селищної ради, заступника селищного голови, начальників відділів) не може бути менший ніж у будь-якого іншого працівника виконавчого комітету селищної ради, що отримує кошти з місцевого бюджету (крім випадків накладення стягнення).

3.6. Диференціація умов оплати праці досягається виходячи із кваліфікації керівника, або працівника, обсягу, характеру, специфіки та його відповідальності та визначається розміром постійного преміювання до 500% включно. У разі визначення у штатному розписі розміру постійного преміювання понад 500%, то такий розмір має бути затверджений індивідуально рішенням сесії.

3.7. Нарахування заробітної плати працівникам здійснюється на підставі табелю обліку використання робочого часу (типова форма № П-5, затвердженої Наказом Держкомстату України від 05.12.2008 № 489 «Про затвердження типових форм первинної облікової документації зі статистики праці») з урахуванням розміру надбавок, доплат та премій.

3.8. Преміюванню протягом 1-го року не підлягають працівники на яких накладено дисциплінарне стягнення у вигляді догани, але при цьому розмір заробітної плати не може бути встановлений менше ніж за визначений законодавством розмір для мінімальної заробітної плати.

3.9.Табель обліку робочого часу за поточний період подається відповідальною особою у відділ фінансово господарського забезпечення до 10 числа поточного місяця за підписом цієї відповідальної особи, керівника підрозділу, працівника відділу кадрів для подальшого нарахування заробітної плати.

3.10. Заробітна плата працівникам, посадовим особам виконавчого комітету селищної ради нараховується наступним чином: за повний робочий місяць проставляється визначений посадовий оклад згідно з штатним розписом установи відповідно до посади та на підставі Єдиної тарифної сітки, розрядів та коефіцієнтів з оплати праці, а за неповного робочого місяця - оклад ділиться на кількість робочих днів (або годин) у цьому робочому місяці, й отриману денну (годинну) заробітну плату множать на кількість відпрацьованих робочих днів (годин) згідно з табелем обліку робочого часу. Після цього, на підставі визначеного розміру посадового окладу працівникам виплачуються встановлені: доплати, надбавки, гарантійні та компенсаційні виплати, преміювання.

3.11. Заробітна плата працівникам виконавчого комітету селищної ради, з урахуванням фінансування, виплачується у грошовому виразі двічі на місяць:

- аванс - 12 числа не менше оплати за фактично відпрацьований час за першу половину місяця з розрахунку тарифної ставки (посадового окладу) працівника;

- заробітна плата – 27 числа щомісяця.

У разі, коли день виплати заробітної плати збігається з вихідним, святковим або не робочим днем, заробітна плата виплачується напередодні.

3.12. Система оплати праці функціонує в межах фонду оплати праці, затвердженого в кошторисі та плані використання селищної ради за відповідними бюджетними програмами на календарний рік.

Застосування системи оплати праці також передбачає:

- застосування оплати робіт, виконаних за договорами цивільно-правового характеру, на підставі актів приймання-здачі виконаних робіт;

- застосування системи доплат, надбавок і премій за досягнення в трудовій діяльності;

-надання матеріальної допомоги працівникам органу місцевого самоврядування відповідно до чинного законодавства та цього Положення.

3.13. Доплати працівникам виконавчого комітету селищної ради встановлюються розпорядженням селищного голови в межах фонду оплати праці, затвердженого в кошторисі та плані використання за відповідними бюджетними програмами на календарний рік:

1)у розмірі відсотків посадового окладу затвердженого штатним розписом:

-     за виконання обов'язків тимчасово відсутніх працівників;

-     за суміщення професій (посад);

-     за розширення зони обслуговування або збільшення обсягу виконуваних робіт, тощо.

Працівникам, які виконують в органі місцевого самоврядування поряд з своєю основною роботою, обумовленою трудовим договором, додаткову роботу за іншою професією (посадою) або обов'язки тимчасово відсутнього працівника без звільнення від своєї основної роботи, упродовж установленої тривалості робочого часу, може провадиться доплата за суміщення професій (посад) або виконання обов'язків тимчасово відсутнього працівника у розмірі встановленому розпорядженням селищного голови але не більше розміру місячного посадового тимчасово відсутнього працівника або наявної вакантної посади.

Доплати визначені у пункті 1) можуть виплачуватись працівникам виконавчого комітету селищної ради, якщо інше не передбачено в чинному законодавстві.

2)за ранг, стаж, категорію тощо;

3)за використання у роботі дезінфікуючих засобів, а також працівникам, які

 

зайняті прибиранням туалетів;

4)у розмірі 35 відсотків годинної тарифної ставки (посадового окладу) за роботу в нічний час, за кожну годину роботи з 22 до 6 години;

5)за вислугу років;

I.Надбавки до посадових окладів

1)стимулюючі надбавки у розмірі до посадового окладу, затвердженого штатним розписом  за:

- високі досягнення у праці, виконання особливо важливої роботи (на строк її виконання);

- складність, напруженість у роботі, інші надбавки визначені законодавством.

3.14. Стимулюючі надбавки передбачають диференційований підхід у їх встановленні, враховуючи відповідальність у роботі, специфіку цієї роботи; виконання особливо важливої роботи із зазначенням конкретного виду роботи та періоду її виконання; високих досягнень у роботі за показниками; стажу роботи та особистих досягнень у їх діяльності та в цілому установи.

Надбавка встановлюється розпорядженням селищного голови. Встановлений розмір підлягає виплаті працівнику щомісячно до моменту зменшення, збільшення чи скасування такої надбавки.

3.15. Надання працівникам, службовцям, секретарям сільських, селищних, міських рад, заступникам сільських, селищних, міських голів, керуючим справами (секретарів) виконавчих комітетів, старост матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань та на оздоровлення здійснюється на підставі розпорядження сільського голови у порядку визначеному законодавством.

3.16. Надання  селищному голові матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань та на оздоровлення здійснюється при виході у відпустку на підставі цього положення, або окремого рішення сесії селищної ради у розмірі середньомісячної заробітної плати без ухвалення додаткового рішення сесії з цього питання. Про нарахування та виплату селищному голові матеріальної допомоги на вирішення соціально-побутових питань та на оздоровлення у розмірі більшому ніж визначено  в цьому пункті, ухвалюється окреме рішення сесії.

4. Вирішення спорів з питань оплати праці

Спори з оплати праці, що можуть виникати, вирішує комісія по трудових спорах селищної ради, яка обирається на зборах трудового колективу. До її складу входять працівники бухгалтерської служби, начальник відділу кадрів, юрист, представники профспілкової організації при наявності, інших працівників які виявлять бажання.

5. Прикінцеві положення

Загальний обсяг заробітної плати в будь-якому випадку не може бути менший ніж розмір мінімальної заробітної плати визначений законодавством.

Стягнення у вигляді догани, може бути знято після спливу 2-х місячного строку з дня його накладення, та оформляється окремим розпорядженням селищного голови.                                                                

 

 

секретар  ради                                 Алла СКРИПНИК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                           Додаток 2

                                                                     до рішення 48(позачергової)сесії          

                                                                           Новооржицької селищної ради                              

                                                           від 25.12.2023 р.    № 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                   ПОЛОЖЕННЯ

ПРО ПРЕМІЮВАННЯ ПРАЦІВНИКІВ

АПАРАТУ УПРАВЛІННЯ НОВООРЖИЦЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ                  ЇЇ ВИКОНАВЧОГО КОМІТЕТУ

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                 смт Новооржицьке

                                                            2024

 

 

  1. Загальні положення

1.1. Положення про преміювання працівників апарату управління Новооржицької селищної ради її виконавчого комітету розроблено згідно з Кодексу законів про працю України, Закону України «Про оплату праці» від 24.03.1995 № 108/95-ВР, постанови КМУ від 09.03.2006 № 268 «Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату органів виконавчої влади, органів прокуратури, судів та інших органів» та інших нормативно-правових актів.

Це Положення є складовою частиною прогресивних організаційних форм і методів управління якістю роботи працівників виконавчого комітету селищної ради і поширюється на всіх членів трудового колективу, преміювання яких здійснюється за рахунок коштів фонду заробітної плати та економії фонду заробітної плати, про що має видаватись відповідне розпорядження селищного голови і зазначенням підстав такого преміювання (в тому числі і квартальне, або річне преміювання за результатами роботи працівників).

1.2. Система преміювання вводиться з метою посилення мотивації до праці працівників з урахуванням особистого внеску кожного члена колективу і зміцнення трудової та виконавчої дисципліни.

1.3.Преміювання працівників виконавчого комітету селищної ради може здійснюватися відповідно до їх особистого вкладу в загальні результати праці за підсумками роботи за місяць, квартал, рік. Працівники, посадові особи виконавчого комітету селищної ради – далі по тексту Працівники.

1.4.В окремих випадках за виконання особливо важливої роботи або з нагоди професійних свят, або ювілейних та святкових дат, державних свят, працівникам виконавчого комітету селищної ради може бути виплачена одноразова премія, в межах фонду заробітної плати.

1.5.Це Положення вводиться з метою матеріального стимулювання працівників органу місцевого самоврядування за сумлінне і якісне  виконання поставлених перед ними завдань, забезпечення належного рівня виконавчої та трудової дисципліни.

 

  1. Показники преміювання

2.1.За результатами роботи за місяць, квартал, рік для визначення розміру премій враховується:

- виконавча дисципліна (виконання окремих доручень керівництва, якість та своєчасність виконання обов’язків за посадою тощо);

- трудова дисципліна;

У разі нарахування та виплати премії з нагоди професійних свят, або ювілейних та святкових дат, державних свят, показники преміювання визначені у цьому пункті не застосовуються.

 

3. Джерела, розміри і порядок преміювання

3.1.Преміювання працівників виконавчого комітету селищної ради здійснюється за рахунок коштів фонду заробітної плати та економії фонду заробітної плати за результатами місяця, кварталу, року.

3.2. Преміювання селищного голови здійснюється за рахунок коштів економії фонду заробітної плати.

3.3.Індивідуальний розмір премій за рахунок фонду економії заробітної плати працівникам за виконання показників, зазначених в п.2 цього Положення, встановлюється розпорядженням голови якщо не визначено інше:

- кожному працівнику за поданням керівника підрозділу, головного бухгалтера або секретаря селищної ради, іншої відповідальної особи;

- премія нараховується за фактично відпрацьований час у повному обліковому періоді з урахуванням надбавок і доплат, передбачених чинним законодавством;

3.4. Премії не виплачуються за час відпусток, тимчасової непрацездатності, навчання. Час перебування працівника у відряджені не є підставою для його не преміювання, та здійснюється без перерахунку.

3.5. Працівникам, які відпрацювали неповний місяць, у зв’язку з призовом до лав Збройних сил України, переведенням на іншу роботу, виходом на пенсію, звільненням у зв’язку зі скороченням штатів та з інших поважних причин, які передбачені трудовим законодавством, виплата премій може здійснюватися за фактично відпрацьований час в даному обліковому періоді.

3.6. Працівники, які звільнилися за власним бажанням або з ініціативи адміністрації, на яких були накладені стягнення за порушення трудової (виконавчої) дисципліни та які не забезпечили  своєчасне і якісне виконання роботи, преміюванню не підлягають. Також преміюванню не підлягають працівники на яких накладено дисциплінарне стягнення у вигляді догани (іншого дисциплінарного стягнення) на час дії такого дисциплінарного стягнення, з урахування даного Положення.

3.7. Керівнику, його заступникам, керівникам підрозділів надається право позбавляти премій частково або повністю у разі порушення трудової, виконавчої дисципліни і внутрішнього розпорядку підлеглими працівниками.

3.8. Про зниження розміру премії або позбавлення її повністю  окреме розпорядження сільського голови не оформляється.

3.9. Інші премії працівникам виконавчого комітету селищної ради можуть виплачуватись щомісячно відповідно до затвердженого штатного розпису в межах фонду заробітної плати за розпорядженням селищного голови або особи, що виконує його обов’язки.

 

4. Преміювання за виконання особливо важливої роботи, з нагоди професійних свят  або ювілейних та святкових дат, державних свят (День Незалежності, День Конституції України, День місцевого самоврядування тощо).

4.1.Преміювання за виконання особливо важливої роботи, з нагоди професійних свят  або ювілейних та святкових дат, державних свят з урахуванням особистого вкладу здійснюється в кожному конкретному випадку за розпорядженням селищного голови.

4.2.Витрати на преміювання за виконання особливо важливої роботи здійснюється в межах фонду заробітної плати, затвердженого кошторисом.

4.3. Преміювання селищного голови з нагоди професійних свят  або ювілейних та святкових дат, державних свят (Різдво христове, Міжнародний жіночий день, Великдень, День захисника України, Новий рік,  День Незалежності України, День Конституції України, День козацтва України, День місцевого самоврядування ) здійснюється на підставі цього положення у розмірі середньомісячної заробітної плати без ухвалення додаткового рішення сесії з цього питання. Про нарахуванні та виплату селищному голові премій з нагоди професійних свят  або ювілейних та святкових дат, державних свят, у розмірі більшому ніж визначено  в цьому пункті, ухвалюється окреме рішення сесії.

4.4. Преміювання секретарів селищних, міських рад, заступників сільських, селищних, міських голів, керуючих справами (секретарів) виконавчих комітетів, старост з нагоди професійних свят  або ювілейних та святкових дат, державних свят ( Різдво христове, Міжнародний жіночий день, Великдень, День захисника України  День Незалежності України, День Конституції України, День козацтва України, День місцевого самоврядування, Новий рік) здійснюється у порядку та розмірах, визначених постановою КМУ та цим положенням, у межах затверджених видатків на оплату праці за розпорядженням селищного голови

 

5. Порядок і терміни преміювання

5.1. Проект (подання) розпорядження на преміювання працівників органу місцевого самоврядування готує секретар ради, керуючий справами (секретар ) виконавчих комітетів, керівники підрозділів.

5.2. Премія виплачується не пізніше терміну виплати заробітної плати за другу половину місяця, наступного за звітним;

5.3. В останній день перед нарахуванням заробітної плати розглядаються матеріали преміювання, оформляється розпорядження по селищній раді і передається в бухгалтерію для нарахування та виплати премії;

5.4. Економія фонду заробітної плати, яка утворилася за минулий місяць, квартал, рік – може направлятись на виплати премії окремим працівникам у відповідності з їх особистим трудовим і творчим внеском наперед у визначених сумах.

5.5.Селищному голові (в межах фонду оплати праці) встановлюється мінімальна постійна, щомісячна премія в розмірі 100% від суми нарахованої заробітної плати (посадовий оклад, стаж тощо) та виплачується без окремого рішення сесії щомісячно. Преміювання селищного голови у більшому розмірі ніж вказано в  цьому пункті здійснюється за окремим рішенням сесії селищної  ради.

 

6. Перелік упущень та порушень трудової дисципліни,

за які повністю або частково здійснюється позбавлення премії:

6.1. Працівникам, на яких були покладені дисциплінарні стягнення, оголошені в розпорядженнях, а також для тих, хто грубо порушив трудову і виконавчу дисципліну, розмір зменшується за:

- оголошення догани - 100%;

- приписки викривлені в звітності – до 100%;

- порушення правил внутрішнього трудового розпорядку – до 50 %;

6.2. Стягнення у вигляді догани, може бути знято після спливу 2-х місячного строку з дня його накладення, та оформляється окремим розпорядженням селищного голови.

6.3. Загальний обсяг заробітної плати в будь-якому випадку не може бути менший ніж розмір мінімальної заробітної плати визначений законодавством.

 

 

 

 

          секретар  ради                                 Алла СКРИПНИК

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                          Додаток 3

                                                                 рішення 48(позачергової)сесії          

                                                                  Новооржицької селищної ради                              

                                                    від 25.12.2023 р.    № 5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ПОЛОЖЕННЯ

про встановлення надбавки за високі

досягнення у праці або за виконання

особливо важливої роботи

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                                                 смт Новооржицьке

                                                            2024

 

 

 


 

 
  1. Загальні положення
1.1. Згідно   з  цим  Положенням  селищному голові, секретарю селищної ради, заступнику селищного голови, старостам та працівникам  відповідно  до постанови Кабінету Міністрів України  від 09.03.2006  N  268  "Про упорядкування структури та умов оплати праці працівників апарату  органів  виконавчої  влади, органів   прокуратури,  судів  та  інших  органів"  установлюється надбавка за високі досягнення у праці або  за  виконання  особливо важливої роботи в таких розмірах:

сільському голові сільською радою на 2024 рік встановлено надбавку у розмірі 50 відсотків (порядок нарахування надбавки визначено Постановою КМУ № 268);

секретарю селищної ради, заступникам селищного голови, старостам службовцям, спеціалістам - у розмірі до 50 відсотків (порядок нарахування надбавки визначено Постановою КМУ № 268).

Розмір надбавки секретарям сільських, селищних, міських рад, заступникам сільських, селищних, міських голів, керуючим справами (секретарів) виконавчих комітетів, старостам, працівникам визначається розпорядженням голови.

1.2.З огляду на визначення в п. 1.1. цього Положення фіксованого розміру надбавки за високі досягнення у праці або  за  виконання  особливо важливої роботи селищному голові окреме рішення селищної ради з цього питання не приймається.

Зміна розміру надбавки за високі досягнення у праці або  за  виконання  особливо важливої роботи селищному голові приймається рішенням сесії селищної ради.

1.3.Надбавка за високі досягнення у праці або  за  виконання  особливо важливої роботи встановлюється працівникам, службовцям, спеціалістам (далі – працівники) розпорядженням селищного голови на термін вказаний у такому розпорядженні. У разі не зазначення терміну на який встановлена надбавка вона виплачується до закінчення бюджетного року.

1.4.Надбавка за високі  досягнення  у  праці або  за  виконання  особливо важливої роботи встановлюється працівникам    залежно   від   особистих   результатів   виконання працівником  конкретних  завдань,  покладених  на  нього   та   на відповідний структурний підрозділ, у якому працює працівник. 
Надбавка за високі  досягнення  у  праці або  за  виконання  особливо важливої роботи може встановлюватися на  чітко  визначений  термін. 

 
  1. Розміри і підстави встановлення  (збільшення  розміру)  та скасування (зменшення розміру) надбавки

 
2.1. При  внесенні  пропозиції  щодо встановлення (збільшення розміру)   та   скасування   (зменшення    розміру)    конкретному працівникові надбавки за високі досягнення у праці або за виконання особливо важливої роботи враховується:
термін перебування на посаді;
інтенсивність освоєння спеціальності;
функціональне навантаження;
кваліфіковане і самостійне вирішення службових питань;
якісна, своєчасна підготовка матеріалів і пропозицій;
ініціатива і   творчий   підхід   до   виконання    службових обов'язків;
дотримання трудової дисципліни. 
2.2. Працівникам надбавка за високі досягнення у  праці  або  за  виконання  особливо важливої   роботи   може   встановлюватися  розпорядженням селищного голови при  призначенні  їх  на  посади,  а  у  разі прийняття  зі  встановленням випробувального терміну - після закінчення випробувального терміну. 
2.3. У  разі  несвоєчасного  виконання  завдань,   погіршення якості роботи і порушення трудової дисципліни установлена надбавка може бути скасована або її розмір може бути зменшений на  підставі розпорядження сільського голови з зазначенням конкретних обставин,  які є причиною для скасування (зменшення розміру) надбавки. 
    
  1. Порядок  встановлення  (збільшення розміру) або скасування (зменшення розміру) надбавки

 
3.1. Надбавки за високі досягнення у праці  або  за виконання   особливо   важливої  роботи  працівникам встановлюються  розпорядженням селищного голови за поданням заступника селищного голови або бухгалтера або секретаря селищної ради. 
3.2. У поданні  з  клопотанням  щодо встановлення   (збільшення   розміру)  або  скасування  (зменшення розміру) надбавки наводиться з урахуванням вимог  цього   Положення,  обґрунтування  необхідності  та доцільності прийняття відповідного рішення,  а також  зазначається позиція безпосереднього керівника працівника (у разі наявності). 

 

 

 

 

          секретар  ради                                 Алла СКРИПНИК

 


 

 

 

« повернутися до всіх документів

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора

Онлайн-опитування:

Увага! З метою уникнення фальсифікацій Ви маєте підтвердити свій голос через E-Mail
Скасувати

Результати опитування

Дякуємо!

Ваш голос було зараховано

Форма подання електронного звернення


Авторизація в системі електронних звернень

Авторизація в системі електронних петицій

Ще не зареєстровані? Реєстрація

Реєстрація в системі електронних петицій

Зареєструватись можна буде лише після того, як громада підключить на сайт систему електронної ідентифікації. Наразі очікуємо підключення до ID.gov.ua. Вибачте за тимчасові незручності

Вже зареєстровані? Увійти

Відновлення забутого пароля

Згадали авторизаційні дані? Авторизуйтесь